Sezona 2004/2005

Ekipe odbojkaškog kluba "Grobničan" u sezoni 2004/2005.

Stoje gornji red: trener Vlado Maglica, Kristina Francetić, Marina Ban, predsjednik Vladimir Maglica, Maja Banović, Danijela Novaković,  Ivana Kalebić, trener Marko Crnković. Donji red: trener Tihomir Crnković, Barbara Miculinić, Suzana Dujmić, Jelena Budumir, Maja Ban, Martina Juretić, Dunja Zagorac, Lorena Čop, Mateja Grbić. Treći red: Anita Ćosić, Ana Tomas, Sara Obrč, Franka Marijanović, Petra Kovačić, Klara Marušić, Vedrana Dujmić, Ana Rosković, Beatrice Kovačević, Valerija Budimir, Barbara Brnjac. Četvrti red: Tea Petrović, Petra Brekalo, Ana Filipović.

Stoje:  trener Vlado Maglica, Kristina Francetić, Marina Ban, predsjednik Vladimir Maglica, kapiten Maja Banović, Danijela Novaković,  Ivana Kalebić, trener Marko Crnković. Donji red: Barbara Miculinić, Suzana Dujmić, Jelena Budumir, Maja Ban, Martina Juretić, Dunja Zagorac, Lorena Čop, Mateja Grbić, trener Tihomir Crnković.

OK "Grobničan" - kadetkinje. Stoje: trener Marko Crnković, Mateja Grbić, Ivana Kalebić, kapiten Martina Juretić, Maja Ban, Lorena Čop, Dunja Zagorac, trener Vlado Maglica. Drugi red: Ana Rosković, Ana Tomas, Valerija Budimir, Klara Marušić, Vedrana Dujmić, Petra Kovačić

OK "Grobničan" - mlađe kadetkinje. Stoje: trener Tihomir Crnković, Ana Tomas, Ana Rosković, Klara Marušić, Vedrana Dujmić, Valerija Budimir, Anita Ćosić, Maja Ban. Drugi red: Tea Petrović, Franka Marijanović, Petra Brekalo, Ana Filipović, Beatrice Kovačević, Tea Petrović, Barbara Brnjac.

Škola odbojke sa trenerima: Markom Crnkovićem i Majom Banović.

Škola odbojke sa trenerom Markom Crnkovićem.