Sezona 2005/2006

Ekipe odbojkaškog kluba "Grobničan" u sezoni 2005/2006.

Stoje gornji red: Ines Juretić, Amela Curać, Valnea Šestan, Ivana Kalebić, Iva Zdrilić, Milena Stojković, Maja Banović, Marina Ban, Mateja Grbić. Stoje:  Vlado Maglica, Lorena Čop, Jovana Puhalo, Jelena Budimir, Suzana Dujmić, Vladimir Maglica, Vedrana Dujmić, Maja Ban, Martina Juretić, Dunja Zagorac, Marko Crnković. Sjede: Sanja Žagar, Barbara  Leško, Ana Tomas, Sara Obrč, Beatrice Kovačić, Ana Rosković, Klara Marušić, Denisa Vlah, Tihomir Crnković. Sjede na podu: Glorija Damiš, Erika Fafanđel, Petra Brekalo, Doris Jurenić.

Stoje:  trener Vlado Maglica, Ines Juretić, Amela Curać, Ivana Kalebić, Valnea Šestan, predsjednik Vladimir Maglica, Iva Zdrilić, Milena Stojković, kapiten Maja Banović, Marina Ban, pomoćni trener Marko Crnković. Donji red: tajnik: Tihomir Crnković, Lorena Čop, Jovana Puhalo, Jelena Budimir, Suzana Dujmić, Vedrana Dujmić, Maja Ban, Martina Juretić, Dunja Zagorac, Mateja Grbić.

OK "Grobničan" - juniorke. Stoje: pomoćni trener Vlado Maglica, Ivana Kalebić, Iva Zdrilić, Valnea Šestan, kapiten Martina Juretić, Mateja Grbić, Jovana Puhalo, trener Marko Crnković. Sjede: Maja Ban, Jelena Budimir, Lorena Čop, Dunja Zagorac, Vedrana Dujmić, Ana Tomas, Beatrice Kovačić.

OK "Grobničan" - kadetkinje. Stoje: trener Marko Crnković, kapiten Ivana Kalebić, Valnea Šestan, Vedrana Dujmić, Maja Ban, Iva Zdrilić. Sjede: Ana Tomas, Ana Rosković, Petra Brekalo, Beatrice Kovačić, Tea Petrović, Klara Marušić. pomoćni trener Tihomir Crnković.

OK "Grobničan" - mlađe kadetkinje. Stoje: trener Tihomir Crnković, Sanja Žagar, barbara Leško, Denisa Vlah, Beatrice Kovačić, Sara Obrč, Klara Marušić, trener Marko Crnković. Sjede: Erika Fafanđel, Ana Rosković, Betra Brekalo, Ana Tomas, Glorija Damiš, Doris Jurenić.

Škola odbojke sa trenerom Tihomirom Crnkovićem.

Škola odbojke sa trenerom Majom Kičimbači.

Škola odbojke sa trenerom Markom Crnkovićem.